WTF?
     
Фестиваль коровайниць, книжкова виставка та виступ Джамали - програма проведення Дня Незалежності у Броварах

 Відділ культури Броварської міськради оприлюднив програму святкування 25-ї річниці незалежності України у Броварах.

  Нагадаємо, що серед багатьох міст Київщини для проведення Дня Незалежності голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук​ обрав саме Бровари.

  24 серпня у Броварах діятимуть три сцени та безліч цікавих, тематичних локацій. Так, на бульварі Незалежності буде встановлено головну сцену, на якій ввечері виступлять народні артистки України Ніна Матвієнко та Джамала. У парку "Перемога" облаштують паркову сцену та сцену «Слобода Київщини», де будуть презентовані здобутки та досягнення усіх районів Київщини.

  Святкування розпочнеться о десятій ранку. На головній сцені з 10:00 до 12:00 на бульварі Незалежності відбудеться пряма трансляція святкового параду у Києві. О 14.30 розпочнуться урочистості з нагоди річниці Незалежності України та вшанування Державного Прапора.

 На парковій сцені з 12:00 до 14:00 проходитиме святковий концерт дитячих колективів Київщини. За півтори години, о 15.30, розпочнеться концерт зразкових аматорських колективів Київщини та творчих колективів релігійних спільнот. Захід триватиме до 18:30.

  Сцена «Слобода Київщини» приваблюватиме гостей свята виступами фольклорних та народних колективів Київщини, які відбудуться з 13:00 до 14:00. Після цього, о 15.30 на цій локації відбудеться «Караоке» з українським композитором та піснярем, народним артистом Мар’яном Гаденком.

  Ввчері на головній сцені вітатимуть українців із Днем Незалежності зіркові гості, відомі виконавці українського естради. О 20:00 на сцену підніметься народна артистка України Ніна Матвієнко. За півгодини, о 20:30 відбудеться виступ народної артистки України, переможниці цьогорічного Євробачення Джамалаи.

  У День Незалежності з 12:00 до 19:00 у парку діятимуть такі локації:
«Слобода Київщини» - фестиваль коровайниць, «Надвечір’я долі» з народним артистом України Мар’яном Гаденком;
«Арт-палітра Київщини» - вернісаж картин молодих художників Київщини;
«Old Car Land» – фестиваль ретро-автомобілів;
«Щедрість української землі» - фото-зона;
«Світлиця України» - експозиція старовинного українського народного вбрання, знаряддя ужиткового побуту селян, твори народного мистецтва;
«Мистецький узвіз» - виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва;
«За честь, за волю, за народ!» - військова національно-патріотична експозиція;
«Київщина - сузір’я злагоди» - презентація традиційної культури представників національних спільнот;
«Незалежна їдальня» - фуд-корт;
«Кіндерляндія» - зона дитячого дозвілля (розваги, ігри, майстер-класи,інтерактиви);
«Хата-читальня» - книжкова виставка-продаж видавництв України.