WTF?
     
УЦЯО оприлюднив регіональні дані ЗНО-2016. У тестуванні взяли участь більш ніж 1200 жителів Броварів і району

  Нещодавно Український центр якості освіти оприлюднив звіти та регіональні дані ЗНО-2016. Це дає змогу усім охочим переглянути загальні результати учасників ЗНО з точо чи іншого предмета.

 З оприлюднених даних стає зрозуміло, що школярі з Броварів і Броварщини взяли участь у тестуванні з усіх запропонованих УЦЯО предметів, крім французької мови.

 Загалом у Броварах складали ЗНО 809 абітурієнтів, з Броварського району - 408 учасників тестування.

  Найбільше випускників навчальних закладів міста, які взяли участь у тестуванні, було з Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 - 98 абітурієнтів.

  Найкраще тестування з української мови та літератури склали випускники Броварської гімназії імені С.І.Олійника. Більш ніж 45% абітурієнтів отримали результат від 180 до 200 балів. Далі - спеціалізована школа №5 - 38.89% учасників. Студенти Ліцею технологічного профілю БНВО не змогли подолати бар'єр у 140 балів на тестувані з української мови та літератури, який є обов'язковим.

 Участь у тестуванні з історії України взяли 576 броварчан і 295 жителів Броварського району. З цього предмету найкращі результати отримали учасники з Броварської спеціалізованої школи №5.

  Найкраще математику склали випускники Броварського навчально-виховного комплексу. Майже 19% учасників з БНВК отримали результат від 180 до 200 балів. Лише 5% не подолали порогу у 100 балів.