WTF?
     
Питання будівництва нової багатоповерхівки біля туберкульозного корпусу набирає нові обриси

 Трває процес створення дорожної карти по захисту інтересів мешканців вулиці Фельдмана. До складання карти міський голова Ігор Сапожко залучив помічника депутата Броварської міськради Андрія Саука Ірину Нікітчину. Про це пані Ірина повідомила у одній з соціальних мереж.

 Зазначимо, мешканці вулиці Фельдмана два роки поспіль виступають проти зведення багатоповерхівок поруч із садибною ділянкою. Більш ніж 2 роки тому забудовник отримав містобудівні умови на зведеня 5-9-12 поверхових будинків на цій ділянці.

  Як йдеться у повідомлені, матеріали детального плану засекречені. Відповідно до СанПін5179-90 (Санітарні правила устрою, обладнання та експлуатації лікарень, пологових будинків та інших лікувальних стаціонарів), ділянка повинна мати по периметру зелену зону, не менше 15 м, тимчасові стоянки автотранспорту індивідуального користування потрібно розміщувати на відстані не ближче 40 м від території лікарні, відстані від корпусів з вікнами палат повинні бути 2,5 висоти протилежного будинку. Дорожньо-транспортна мережа IV-го житлового району зіпсована. Під час зменшення ширини вулиці Чубинського у управління містобудування були аргументи щодо зміни намірів забудовників.

  Також відомо, що за генеральним планом 1999 року на цій ділянці знаходилася громадська забудова. Чому були виконані зміни у ДПТ даної ділянки, залишається таємницею.

  Не відомо, чи проводилися громадські слухання у 2011 році по ДПТ, хоча на той час вже діяла ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

   Як зазначила пані Ірина, потрібно проаналізувати план забудови на відповідність обмеженням за висотою, відстані до тимчасових стоянок автотранспорту та створення захисної зеленої зони. Ці обмеження ідеально лягають на розміщення садибної забудови.