WTF?
     
Найближчим часом на Броварщині мають з'явитися нові об'єднані територіальні громади

  Вже на початку вересня цього року можуть з'явитися нові об'єднані територіальні громади.

  У Київській обласній держадміністрації обіцяють розглянути будь-яке законне бажання місцевих рад щодо об'єднання населених пунктів у територіальні громади.

  Про це повідомляє видання "КиевВласть" з посиланням на заяву голови КОДА Максима Мельничука під час його поїздки в Бородянський район.

  "Сьогодні в Київській області створено дві громади - Калитянська ув Броварському районі та Пісківське у Бородянському районі. На початку вересня на сесії Київської обласної ради ми будемо розглядати питання про формування нових об'єднаних територіальних громад", - повідомив губернатор Київщини.

  Як йдеться у повідомленні, Київська ОДА зобов'язується розглянути абсолютно всі пропозиції сільських рад щодо створення громад. Головна умова - відповідність їх законодавству.

  "Для нас не має значення, скільки сіл виявили бажання об'єднатися - два, три, п'ять і т.д. Головне, щоб це був абсолютно добровільний процес, який буде збігатися із загальною стратегією Президента України та уряду у цьому питанні. Разом з паспортизацією районів це допоможе залучити нових інвесторів. І головне - вивести новостворені громади на повне самозабезпечення ", - заявив Максим Мельничук.

  Нагадаємо, що 18 вересня минулого року Калитянська, Заворицька, Мокрецька та Семиполківська сільські ради були об'єднані у Калитянську селищну територіальну громаду з адміністративним центром у Калиті. Об'єднання виявилося невдалим. Село Семиполки хотіло вийти зі складу нової територіальної одиниці та існувати окремо.

  Минулого місяця виконавчий комітет Броварської міськради звернувся до голови Княжицької сільради з пропозицією об’єднати Бровари, Княжичі, Требухів, Красилівку та Калинівку в одну територіальну громаду.