WTF?
     
Крадіжка телефону в Броварському магазині та оперативне повернення його власнику (ВІДЕО)

17.08.2016 в Броварах в будівельному магазині по вул. Зазимський шлях 6 було скоєно крадіжку мобільного телефону. Про це у соцмережі повідомляє Олена Лахно.

Під виглядом покупця до магазину зайшла жінка. Побачивши на робочому місці продавця мобільний телефон та скориставшись відсутністю на цьому ж місці самого продавця, крадійка, не довго думаючи, незаконно заволоділа телефоном та відразу покинула магазин.

 

Камера відеоспостереження зафіксувала даний злочин та особу, яка вчинила крадіжку. Тому прохання всіх, хто знає дану крадійку, або може допомогти з інформацією про її місце перебування, звертайтеся до Броварського відділу поліції за тел. 5-34-04 або 102

В Броварах цей випадок не перший, тому пильнуйте уважно за своїми речами, особливо в громадських місцях.

 

 

Станом на 18.08.2016 16:00, нашому виданню повідомили, що телефон повернули та вибачились. Що саме змусило крадіїв вчинити такий "благодійний" вчинок? Можливо нерозрахували про наявність камери відеоспостереження... В додаток до цього, можливо, вплинула активність небайдужих броварчан у соціальних мережах.

І що ж маємо в результаті? А маємо плюс та мінус. Плюс - повернення господарям вкраденого, мінус - злочинці гуляють на волі.
Броварчани, будьте обачніші!