WTF?
     
Тригодинний веломарафон «Броварські дюни» у День міста

  У День міста, що відзначатиметься 17-го вересня, відбудеться тригодинний марафон «Броварські дюни. Про це стало відомо з соціальних мереж.

  Змагання є аматорськими некомерційними велоперегонами категорії крос-кантрі (марафон).

 Організовують марафон велоклуб «44х11» разом з оргкомітетом перегонів (головний суддя Слюсар Б. О., головний секретар Крушельницька Г. І.) за підтримки міської адміністрації.

  Велоперегони будуть проводитися 17 вересня 2016 року в лісовому масиві Броварського лісництва. Старт змагань - об 11:30. Кожна група починатиме перегони через 3 хвилини після старту попередньої. Старт закінчується за 3 години після початку змагань (час відраховується від старту першої групи).

  Змагання відбуватимуться у таких категоріях: чоловіки 18+, чоловіки 50+, чоловіки 30+, жінки 18+, чоловіки 40+, жінки 30+.

  Взяти участь у змаганні можуть повнолітні особи. Учасники повинні мати медичну довідку про допуск до перегонів. Для участі необхідний справний мтб-велосипед з гальмами на обидва колеса. Організатори мають право не допустити до перегонів учасника на велосипеді, технічний стан якого, на думку організаторів, не відповідає нормам. Наявність шолома – обов’язкова. Спортсмени з ліцензією та учні спортшкіл, допускаються до участі в змаганнях поза заліком.

  Щоб взяти участь у перегонах, необхідно попередньо зареєструватися за цим посиланням. Безпосередня реєстрація відбувається в день перегонів на місці старту. Під час отримання номера, учасник повинен надати номер страхового полісу, здати меддовідку на час проведення змагань та віддати розписку про відповідальність.

  Необхідно зробити стартовий внесок. При попередній реєстрації на байкпорталі він складає 150грн., при реєстрації в день перегонів на стартовій галявині - 200грн. Стартові внески не повертаються. За них учасники отримують номер, питну воду, спортивний напій, буфет.

  Переможці і призери отримають медалі та грамоти.

  Попередній перегляд траси відбудеться у день змагань. Початок перегляду траси о 9:45 зі стартової галявини. Шлях буде розмічений сигнальною стрічкою в день перегонів. Усі охочі матимуть змогу подивитися трасу перед стартом. Траса для огляду закривається після 10:45.

  Довжина одного кола велоперегонів – 12.8 км. Сумарний набір висоти на колі — 180 м. Організатори попереджають, що в районі проведення змагань працюють лісники, тому довжина і конфігурація траси може змінюватися. Ґрунт піщаний різної щільності: від сипучого до ущільненого. Проходження траси контролюватиметься маршалами.

  Оголошення результатів відбудеться о 15:30 в день проведення змагань на стартовій галявині. Учасники, що посядуть у своїй категорії призові місця, будуть нагороджені медалями і грамотами. Скарги щодо результатів можна буде висловити початку до нагородження призерів.

  У разі виникнення непередбачуваних обставин (погодні, соціальні, політичні тощо), які завадять проведенню змагань, перегони можуть бути перервані. Тоді фінальний протокол формуватиметься за результатами, які будуть на момент прийняття рішення про припинення перегонів.