WTF?
     
СБУ в Київській області нагадує правила поведінки під час небезпечних для життя ситуацій

Сьогодні на офіційному сайті Броварської міськради було опубліковане звернення ГУ Служби безпеки України у м. Києві та Київській області до мешканців та гостей Броварщини.

Поліціянти просять містян зберігати пильність і дотримуватися заходів безпеки під час святкування Дня Незалежності України.

"Службою безпеки України разом з іншими правоохоронними органами з нагоди святкування 25-ї річниці незалежності України посилено заходи з охорони потенційно вразливих об’єктів і місць масового скупчення людей. Буде реалізованоя масштабний комплекс дій, спрямованих на своєчасне виявлення, попередження, припинення можливих терористичних проявів", - йдеться у повідомленні. 

  У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності, звертайтеся за номерами (044) 226-32-32 та (04594) 6-24-00.

Основні правила поведінки у випадку виникнення небезпечних для життя ситуацій

 Якщо Ви виявили підозрілий (вибухонебезпечний) предмет, зберігайте спокій, не підходьте до предмета, не торкайтеся і не пересувайте його, негайно повідомте про підозрілий предмет представників поліції. Не варто користуватися засобами радіозв’язку, мобільним телефоном в безпосередній близькості до об’єкту (вони можуть спровокувати вибух). Краще припиніть всі види робіт у місці виявлення вибухонебезпечного предмета. Усіх людей, які знаходяться поблизу відведіть на максимальну відстань (не менше 100 метрів).

  Батьки, поясніть дітям, що не можна брати в руки будь-які знайдені на вулиці предмети (іграшки, електронні пристрої, пакети тощо).

  Вибухонебезпечні пристрої можуть знаходитися у підземних переходах (тунелях) і магазинах, на вокзалах, базарах, стадіонах, дискотеках тощо.

 Про те, що виявлений предмет є вибухонебезпечним, можуть свідчити цокання годинника, наявність джерел живлення (батарейки), розтяжки з дроту, шпагату, мотузки. Зверніть увагу також, якщо від предмета йде специфічний, не властивий навколишньому середовищу, запах. Звертайте увагу на незвичне розміщення виявленого предмета.

  Зазначимо, з нагоди 25-річчя незалежності України у броварському парку "Перемога" виступатимуть Ніна Матвієнко та Джамала.