WTF?
     
Броварчан обурює російська назва нового супермаркета "Пчёлка"

 Нещодавно у Броварах відкрився новий супермаркет "Пчёлка". Магазин розташований на розі вул. Грушевського та Шолом-Алейхема. "Пчёлка" - це мережа дискаунтерів, яка з'явилася у Києві в минулому році.

  Дискаунтер - магазин з широким асортиментом товарів, ціни на які нижчі за середні ринкові.

  Броварчани у соціальній мережі Facebook виражають своє обурення тим, що назва супермаркету написана російськими літерами.

  Зазначимо, законодавство України не забороняє називати підприємства іноземними мовами, хоча, відповідно до Конституції, державною мовою в Україні є українська.

  Як повідомив у коментарях до повідомлення один із дописувачів Facebook, за даними Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців кінцевим бенефіціаром ТОВ "Легіон 2015", який з літа 2015 р. відкриває магазини під брендом "Пчёлка", є Владислав Гельзін. Раніше він був депутатом Донецької обласної ради та очільником донецького футбольного клубу "Олімпік".

  Спрогнозувати, чи буде популярною серед броварчан нова мережа супермаркетів з російською назвою, не відомо. А надто, якщо звернути увагу на ситуацію, що склалася в країні.