WTF?
     
П'ять автомобільних газозаправних станцій Броварів діють нелегально

  Робоча група з перевірки діяльності автомобільних газозаправних станцій та пунктів виявила п'ять незаконних заправок на території міста. Про це нещодавно повідомив мер Броварів Ігор Сапожко на своїй сторінці у одній із соціальних мереж.

 "Фактично підприємці здійснили самозахоплення міських територій без жодних дозволів, ще й з порушенням норм пожежної безпеки щодо місця розташування", - йдеться у повідомленні.

  Виконавчий комітет Броварської міської ради ухвалив рішення про терміний демонтаж незаконно встановлених газозаправних пунктів. Вони мали бути прибрані до 7 серпня. "Всім власникам АГЗП, що розміщуються з порушенням норм законодавства, особисто було надано приписи з вимогою провести демонтаж за власний рахунок до 7 серпня", - вказано у повідомленні.

 Однак жоден із власник ів до приписів виконкому не дослухався. Тому на цьому тижні спецвідділ спільно з робочою групою розпочав демонтаж автозаправок з залученням спецтехніки власними силами. Сьогодні було прибрано четверту нелегальну заправку по вулиці Броварської Сотні, 28-А.