WTF?
     
На балконі в броварському будинку дідусь вивісив прапор Росії

 Поки на Донбасі українські військовики воюють з бойовиками, у нашому місті прибічники країни-агресора не приховують власних сепаратистських настроїв.

 У понеділок, 9-го серпня, соціальними мережами ширився знімок, на якому видно, як на одному з балконів Броварів майорить прапор Російської Федерації. Фото було зроблено у понеділок пообіді на Торгмаші, вулиця Володимира Великого (вулиця Енгельса), 2.

  У коментарях до фото броварчани повідомляють, що у квартирі, з балкону якої височів прапор, мешкає літній дідусь, прибічник російської мови та радянського минулого. Розмови українською його дратують. За словами сусідів і комунальників, дідусь дивиться російські новини та шукає в мережі канали ЛНР і ДНР. Не вперше він прикрашає власне помешкання подібним чином.

  Щойно дідусь помітив, як його фотографують, одразу зняв стяг країни-агресора.

  Як повідомив у коментарях голова Громадської ради при управлінні освіти Ігор Романенко, наступного дня, 10-го серпня, депутат Броварської міської ради Сергій Бойко (ВО «Свобода») і учасник АТО, голова правління ГО "Авангард АТО Броварія" Ігор Муратов написали звернення до СБУ. Сам Ігор романенко написав заяву в поліцію, аби подібне більше не повторювалося.

Фото - Roman Mart