WTF?
     
Старі назви вулицям Броварів не повертатимуть (ВІДЕО)

  Повертати вулицям Броварів старі назви, які відповідно до Закону України "Про декомунізацію" були змінені, не будуть. Відповідне рішення сьогодні, 11-го серпня, ухвалив Київський апеляційний адміністративний суд. Про це повідомив очільник комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків Дмитро Карпій у соціальній мережі Facebook.

 Нагадаємо, що 25-го грудня минулого року депутати Броварської міськради одноголосним рішенням перейменували 70 вулиць. Після того броварчанки Людмила Шубіна, Світлана Федяніна, Наталія Олейнік та депутат Тетяна Немчин подали два позови проти Броварської міської ради про оскарження перейменування вулиць і провулків у місті. Позивачка вважала, що під час прийняття рішення депутати не дотрималися основних положеннь закону «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій». У червні суддя Андрій Шинкар не задовольнив позов прибічників старих назв.

  Тетяна Немчина була незадоволена тим, що її апеляцію відхилили. Прихильники перейменування вулиць у Броварах, навпаки, рішенням цілком задоволені.