ФК "Юніон " втрачає очки в чемпіонаті Броварів з футболу

09.08.2016 року на стадіоні БВУФК відбувся матч п'ятого туру чемпіонату Броварів з футболу, де ФК "Юніон" приймав у себе на стадіоні ФК "Юнісеф".

Перед грою юніонівці посідали третю сходинку чемпіонату, маючи в своєму активі 4 очки. Натомість ФК "Юнісеф" з одним очком посідав останнє місце. На матч завітав президент Федерації футболу м. Бровари Подзігун Володимир Іванович, який періодично відвідує матчі різних турнірів за участю броварських футбольних команд.

Подзігун Володимир Іванович - президент Федерації футболу м. Бровари

Руслан Семенець - президент ФК "Юніон"

Щодо самих футболістів, то "хвороба" пропускати важливі матчі не хоче покидати гравців "Юніону". Розпач наставника юніонівців Руслана Семенця можна було помітити неозброєним оком. Але грати потрібно було - на поле виходили травмовані гравці, мабуть справжні патріоти своєї команди.

Матч розпочався майже в 19:00, як на нас, то дуже пізно, адже останні хвилини другого тайму вже пробігали при суттєвих сутінках, а якщо враховувати, що освітлення на стадіоні немає, то це і шкідливо для зору футболістів, збільшується вірогідність отримати травму.

Тож матч розпочався на високих швидкостях. Відразу територіальною ініціативою заволоділи господарі поля, гравці яких за 15 хвилин зуміли суттєво потривожити голкіпера "Юнісефу" та, навіть, влучити в поперечину. Але з гравцями ФК "Юніон" зіграв футбольний закон "не забиваєш ти - забивають тобі". Після гострої контратаки та прострілу в штрафний майданчик, нападник ФК "Юнісеф" зумів переправити м'яч у ворота супротивника.

Юніонівці знову "прокинулись" та на 25-й хвилині першого тайму зуміли зрівняти рахунок. Отримавши пас від одноклубника, гравець "Юніону" Олександр Яковенко з гострого кута переправив м'яч у ворота "Юнісефу". Тож нічийний рахунок 1:1 не змінився до кінця першого тайму.
Хочеться декілька слів сказати про бокових суддів цього матчу, які "умудрялися" фіксувати положення поза грою гравцям в той момент, коли їх опонент стояв біля штанги своїх воріт.

В другому таймі гра стала ще напруженійшою - кількість небезпечних моментів збільшилось. Особливо гаряче було біля воріт "Юнісефу", ворота яких були, неначе зачаровані і шкіряна куля аж ніяк не хотіла перетинати її лінію. Натомість гравцям "Юнісефу" пощастило більше, відзначившись у воротах "Юніону" ще два рази.
Останні хвилини матчу проходили при сутінках, яскравому місяці та прохолодній погоді.

Матч закінчився з рахунком 1:3 на користь гравців ФК "Юнісеф", для яких ця перемога стала цьогоріч першою в цьому турнірі. Що стосується гравців ФК "Юніон", то, мабуть, наступного разу ми поіменно та портретно будемо називати тих, для яких честь та емблема клубу стоять на останніх місцях. Десь там стоїть і повага до своїх одноклубників та керівництва клубу. Дуже шкода, що деякі гравці нехтують зусиллями та працею своїх наставників.
Тож побажаємо на майбутнє "Юніону" тільки перемог та, нарешті, відновити дисципліну в команді!