WTF?
     
На День міста у Броварах вдруге відбудеться сімейний фестиваль BabyBoomFest

  У Броварах вдруге відбудеться масштабний сімейний фестиваль BabyBoomFest.

  Цьогоріч на святкуванні Дня міста Бровари, яка заплановане на 17-те вересня, знову відбудеться унікальний культурно-розважальний фестиваль для всієї родини BabyBoomFest2016. Про це стало відомо з соціальних мереж.

 У День Броварів, 17 вересня, у парку "Перемоги" з дев'ятої ранку на броварчан та гостей міста очікуватимуть веселі ігри, спортивні змагання, конкурси, захопливі майстер-класи. Міський парк буде поділено на безліч великих сегментів, серед яких - зона для дітей віком до 6 років, фуд-зона, спорт-зона, релакс-зона. А також спорт, творчість, фото та музика. Розваги до душі знайдуть як дорослі, так і маленькі діти. Організатори обіцяють, порівняно з минулорічним проведенням фестивалю, на святі будуть цікавинки для підлітків і молоді. Наприкінці - концерт і молодіжна дискотека на «шайбі» зі спецефектами та яскравими діджеями. Імена зіроких гостей поки що залишаються таємницею.

  Цього разу особливу увагу організатори приділили благодійності. Буде проведено спільний проект команди «BabyBoomFest» і благодійного фонду «Інна» - доброчинний ярмарок хенд-мейд виробів.

  Основна ідея заходу у тому, аби кожна родина отримала максимум задоволення від спільного відпочинку, від відчуття справжнього сімейного єднання, затишку та духовної рівноваги.

  Нагадаємо, перший сімейний фестиваль BabyBoomFest відбувся минулого вересня також на святкуванні Дня міста Бровари. BabyBoomFest-2015 у нашому місті було визнано переможцем у номінації «Найкраще дитяче свято України-2015» на Шостій незалежній Премії в сфері організації заходів «Ukrainian Event Awords».

  Як повідомляє вдання "Маєш право знати", організатори подарують комусь із учасників свята політ на повітряній кулі. Організатори фестивалю оголосили конкурс і вже визначили переможця. Незвичайним учасником свята стане виробник літальних апаратів ЛА-50 – ANG PATRIOT UA. Відвідувачі свята зможуть побачити новий унікальний український літак, а також отримати в якості призу – політ на літаку.