WTF?
     
Під Броварами з автомобіля поцупили 1,5 млн. грн.

05.08.2016 в Броварському районні на АЗС "ОККО" біля с. Залісся, що біля повороту на завод "Кока-Кола" було пограбовано автомобіль марки "SKODA".

О 17:30 водій легкового автомобіля "SKODA", здійснюючи заправку свого транспортного засобу, відійшов до каси аби розрахуватися за паливо. В цей момент двоє невідомих на мотоциклі "YAMAHA" (синього кольору) в чорних куртках та синіх шлемах, розбили заднє скло "Шкоди" та привласнили майно постраждалого водія легковика.

Момент пограбування автомобіля "SKODA" на АЗС "ОККО"
Побачивши, що грабують транспортний засіб, його власник спробував завадити грабіжникам незаконно заволодіти його майном, але "людям в чорному" вдалося покинути місце злочину. Мотоцикл з грабіжниками направився в напрямку столиці.
Як потім з'ясувалося, із легковика було поцуплено не багато, не мало, а 1,5 млн. грн.

Броварський відділ поліції прийняв заяву від потерпілого та відкрив кримінальну справу за статтею 187 ч. 4 - розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень. Карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Наразі Броварська поліція шукає свідків пригоди та звертається до небайдужих громадян допомогти слідству.