WTF?
     
Забруднення повітря в Броварах перевищує норму в два рази

У місті Бровари в першому півріччі 2016 року в два рази зріс рівень забруднення повітря. Вміст діоксиду азоту та сірчистого ангідриду, що надходять в атмосферу з викидами промислових підприємств, котелень і автотранспорту, неухильно зростає.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Броварської міської ради.

"Протягом першого півріччя в повітрі міста зазначався підвищений вміст діоксиду азоту та сірчистого ангідриду з високими значеннями. Зміст інших домішок був стабільним. Порівняно з I півріччям 2015 року в повітрі міста зафіксовано невелике підвищення вмісту оксиду вуглецю та діоксиду сірки; вміст діоксиду азоту і зважених речовин не змінилося ", - йдеться в повідомленні.

Вважається, що оксиди азоту надходять в атмосферу від спалювання палива, від промислових підприємств, електростанцій, печей і котельних, а також від автотранспорту. Гранично допустима концентрація (ГДК) діоксиду азоту в повітрі становить 0,2 мг / куб.м У Броварах концентрація ГДК склала 0,7 мг / куб.м

Також, згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії, спостереження за станом забруднення атмосферного повітря в червні 2016 року в Броварах проводилися всього один раз. Визначався зміст чотирьох основних домішок (завислі речовини, діоксид сірки, оксид вуглецю, діоксид азоту) і вміст важких металів. Було відібрано і проаналізовано 288 проб.