WTF?
     
Власник Броварського алюмінієвого заводу йде у фермери?

Згідно з розпорядженням голови Київської ОДА Максима Мельничука від 20 липня цього року № 299, близько 1,5 га в селі Погреби Броварського району відведено в оренду Сергію Шапрану. Ставка орендної плати встановлена в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки землі. Відомо, що Сергій Шапран є власником Броварського алюмінієвого заводу.

У 2012 році С.Шапран балотувався в одномандатному виборчому окрузі № 97 (Бровари, Березань, Баришівка, Броварський район, Баришівський район) як самовисуванець і директор ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».

Нині Сергій Шапран є засновником ТОВ «Інвестиції третього тисячоліття», яке спеціалізується на виробництві алюмінію.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань засновник ТОВ «Інвестиції третього тисячоліття» Сергій Шапран мешкає в селі Перемога Броварського району. У КОДА ж йому дозволили розробляти ділянку біля Десни у селі Погреби Броварського району.

За словами голови Київської ОДА М.Мельничука, ситуація із наданням С. Шапрану дозволу на розробку земельної ділянки така ж, як і у Т. Васадзе. Якщо він подав відповідне клопотання – відмовити йому не можна.