WTF?
     
Фірма депутата Броварської міськради виграла тендер на 45 млн. грн.

  Філія УМГ "Київтрансгаз" ПАТ "Укртрансгаз" 22 липня уклала угоду з ТОВ "Західгазтех Лтд", пов'язаного з депутатом Броварської міськради Бабичем.

  Про це повідомляє видання "КиевВласть" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

  Відповідно до повідомлення, "Західгазтех Лтд" вперше виграло тендер на ремонт ізоляційного покриття магістрального газопроводу. Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері виступило ТОВ "Газпромбудмонтаж".

  У результаті угоди підрядник протягом 210 робочих днів зобов'язується замінити ізоляційне покриття МГ ЕКК Ду-1200 на ділянці 273,02 км - 279,55 км протяжністю 6,5 км в Лубенському ЛВУМГ.

  За даними Єдиного державного реєстру, ТОВ "Західгазтех Лтд" зі статутним капіталом в 1 тис. грн. зареєстровано за адресою: Київська обл., м.Бровари, вул. М. Лагунової, 4-Б. Засновниками цієї компанії є Олег Льопа з Кременчука та Анатолій Макаров з Броварів. Раніше фірма належала В'ячеславу Борщьову - власнику Івано-Франківського ТОВ "Західгазтех" разом з Василем Катрич.

  У держреєстрі нинішній переможець вказав номер телефону, який, як з'ясувалося, використовує депутат Броварської міськради Петро Бабич ("Укроп") і його "Фонд сприяння розвитку місцевого самоврядування Броварського регіону". Також цей номер телефону має і "ПІБ Інвест", яке раніше належало Петру Бабичу. Зараз номер записаний на Тетяну Бабич.

  Керівник "ПІБ Інвест" Владислав Мазур був зареєстрований за однією адресою з Макаровим. Підписантом фірми є той самий Борщів. У 2015 році Борщів і Мазур теж балотувалися до міськради Броварів від ПП "Укроп".