WTF?
     
Закінчилося очищення озера у парку "Приозерний", на яке з бюджету області було виділено понад 4 млн. грн.

  Очищення озера та прибережної території у парку "Приозерний" закінчилися, однак ситуація так і не покращилася.

  Про це повідомляє видання "Трибуни-Бровари".

  Підрядна фірма ТОВ «Трансгідробуд», яка займалася реконструкцією, мала до 1-го серпня 2016-го року розчистити берегову зону, обробити ґрунт землесосними снарядами, спланувати та укріпити укоси, вивезти пісок, облаштувати пішохідні доріжки.

  Мешканці прилеглих територій скаржаться на те, що озеро чистішим не стало. Встигли лише знищити косу з порослого комиша та вивезти пісок.

  Озеро стало помітно мілкішим. Берег брудний, вода у ставку - також. До того ж вона змішана з піском і комишем. Глей, який мав бути вивезений і утилізований, розсипаний уздовж берегової лінії. Земснаряд стоїть на березі, де побудовані багатоповерхівки.

  Місцеві мешканці зазначили, що для підсипки до під’їзної дороги потрібно було попередньо зняти родючий шар ґрунту. Натомість, будівельне сміття насипали та утрамбували на ґрунті, кошти на вивезення якого були закладені у проекті.

  Громада спільно з депутатом Юрієм Скотніковим склали колективний лист до Броварської міськради та міського голови Ігоря Сапожка з вимогою виділити з бюджету Броварів необхідну суму грошей на гідну реконструкцію озера. Принаймні, щоб відповідний пункт був закладений у бюджеті міста на 2017 рік.

  За словами активістів та депутата Юрія Скотнікова, голова КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко пообіцяв, що джерела та ключі будуть розчищені, однак акваторія у 20-30 метрів не розчищена. Глибина озера уздовж всієї берегової лінії маленька. Озеро обмілене і об’єми його зменшилися.

  За словами депутата Скотнікова, в один із вихідних днів на близько сімдесяти 30-тонних вантажівках вивезли пісок на підсипку столичного торгівельного комплексу. Шляхом невеликого розслідування вдалося з’ясувати, що підрядник цілком міг заробити за день близько 75 тисяч гривень. Загальна ж сума «заробітків» доволі значна.

  Місцеві активісти та депутат звернули увагу на те, що комісія з перевірки водойм міста Бровари після свого засідання не зробила жодного висновку та не склала ніякого акту. Принаймні, відкритої інформації щодо цього не було.

Фото - «Трибуна-Бровари»