WTF?
     
Організація для допомоги переселенцям просить у влади Броварів землю під багатоповерховий будинок

  Активісти місцевої організації «Вітер надії» просять у влади Броварів землю під зведення багатоповерхового будинку для переселенців.

  У середу, 27-го липня, активісти місцевої організації «Вітер надії» звернулися на прийом до міського голови Ігоря Сапожка з проханням виділити землю під багатоповерховий будинок для переселенців.

  Громадська організація «Вітер надії» – молода спільнота, створена переселенцями для допомоги іншим вимушеним переселенцям у вирішені питань, пов’язаних зі зміною місця проживання. До спільноти входять 18 некомерційних громадських організацій, які об’єднали свої зусилля для досягнення спільного результату.

  Головна мета організації – допомога переселенцям і учасникам АТО в отриманні земельних ділянок.

 – До Києва я приїхав, коли все ще тільки починалось, незадовго до того, як було збито Боїнг 777 (17 липня 2014 р., прим. ред.). На моєму новому шляху, як і у всіх переселенців, постало безліч питань, адже ми втратили майже все, і залишились без нічого. Найголовніша проблема – житло, – розповідає Олександр Старіков.

  Не один місяць активісти «Вітру надії» займаються пошуком земельних ділянок у Київській області, де можна звести багатоповерховий будинок для переселенців. У Вишгородському районі вже виділили 67 гектарів землі під забудову. Однак цього дуже мало, адже в Київській області налічується понад 400 000 переселенців.

  У результаті звернення міський голова Ігор Сапожко повідомив, що у Броварах громадським організаціям земельні ділянки не надаються. Мер додав, що обговорить зі своїми заступниками можливі шляхи вирішення проблеми, про які пізніше повідомить активістів.

  Видання "AtBrovary" слідкуватиме за подальшим розвитком подій.