WTF?
     
На Броварщині правоохоронці припинили діяльність шести гральних закладів

Вчора, 26 липня, працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Київській області спільно з слідчими Броварського відділу поліції провели санкціоновані обшуки на території міста Бровари та Броварського району, під час яких виявили та припинили діяльність 6 гральних закладів.

У період травня-липня поточного року до поліції Київської області надходила оперативна інформації щодо функціонування на території Броварського району незаконного грального бізнесу. Під час оперативного відпрацювання вказаної інформації встановлено, що на території цього регіону функціонують підпільні  гральні заклади.

 

Під час проведення обшуків з приміщень, в яких надавались послуги грального бізнесу було вилучено 154 комплекти грального обладнання, за допомогою якого надавались азартні ігри та 15 ігрових автоматів, загальна вартість яких за цінами «чорного ринку» складає понад півмільйона гривень.

Також під час обшуків вилучено грошові кошти у сумі близько 115 тисяч гривень, записні книжки, в яких велись записи щодо переліку постійних клієнтів із зазначенням сум грошових коштів отриманих під час гри, записами щодо клієнтської заборгованості, зошити «чорної бухгалтерії» із відображенням розрахунків за «кришування» нелегального бізнесу та записи з камер відеоспостереження з приміщень, в яких надавались незаконні гральні послуги.

  

За виявленими фактами нелегального бізнесу слідчими відкриті кримінальні провадження  за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів громадян з конфіскацією грального обладнання. Досудове розслідування триває.

Шановні громадяни, якщо Вам відомі факти незаконного функціонування грального бізнесу, звертайтесь в найближчий відділ поліції або телефонуйте на спецлінію поліції Київської області 102. Анонімність гарантуємо!

 

Відділ комунікації поліції в Київській області