Бровари вдруге прийняли відбірковий турнір зі стрітболу «Street Sparta»

Минулої неділі, 24-го липня, на баскетбольному майданчику в парку "Перемога" відбувся відбірковий турнір зі стрітболу «Street Sparta». Змагання пройшли у рамках проведення відбіркового етапу Української Стрітбольної Ліги USL 3x3. Це вдруге Бровари приймали відбірковий етап УСЛ. Нагадаємо, у серпні минулого року на місцевому стадіоні «Спартак» відбувся перший відбірковий турнір «Street Sparta».

Команди-учасниці турніру були розділені на дві категорії – чоловічу та жіночу. До Броварів на відбірковий етап «Street Sparta» завітали 44 команди з Броварів та інших міст України. Кожна команда мала складатися з трьох чи чотирьох осіб. Представниць прекрасної статі на турнірі було значно менше.

Турнір проходив одразу на два кільця. Команди змагалися до останнього, аби здобути омріяну перемогу. Повболівати за спортсменів зібралися друзі учасників і звичайні містяни, яких приваблювала гучна та драйвова музика.

Переможець турніру отримав право грати у Фіналі Української Стрітбольної Ліги 3х3, а усі інші учасників – рейтингові бали FIBA 3x3. Команди, які посіли призові місця, були нагороджені медалями, кубками та подарунками. Чемпіоном у жіночій категорії стали броварчанки з БК «МОБІ». Серед чоловіків першою стала столична команда "H.O.T.C.".

Зазначимо, турнір «Street Sparta» отримав свою назву на честь стадіону "Спартак", звідки і почався стрітбол у Броварах. Сподіваємося, що і в майбутньому наше місто прийматиме у себе подібні змагання.