WTF?
     
У Броварах винахідник планує запустити повітряне таксі (ВІДЕО)

Повітряне таксі. Звучить фантастично, та вже незабаром може стати цілком реальним. Броварчанин сконструював унікальний літак, який палива потребує менше ніж автомобіль. Українською розробкою зацікавилися інвестори з різних країн. Проте винахідник планує зробити саме Україну центром легкої авіації.

Ззовні цей літак дуже схожий на австрійський "Даймонд" чи американський "Цирус". Та всередині - це унікальний літак власне українського виробництва. Удвічі швидший, безпечніший, а головне економніший від своїх прототипів.

Хрещений батько "Патріота" - Олександр. Сконстроювати свій літак мріяв з дитинства. Разом із конструктором Михайлом вони створили низькоплан за 5 років.

"Ну він буде дешевий в експлуатації, у нього скорості лучше всіх європейських марок. За рахунок шасі він буде сідать в траву, на ґрунтову дорогу, в нього короткий взлет, посадка. Зараз он на кордоні використовують літаки, які стоять по півмільйона та техобслуговування скажене - то цей буде в 10 раз дешевше", - говорить Олександр Головач, льотчик, авіаконструктор.

 

Усі деталі літака - оригінальні. Від найменшого гвинтика - до частин корпусу. Для цього спершу винахідники створили станок потрібних розмірів. На ньому працюють - власноруч.

"Передбачається, що в перспективі буде бортовий комп'ютер, який буде може навіть і літаком керувати, розробляти маршрут. У разі припустимо відмови двигуна, у нього буде закладено в пам'яті майданчика на які можна сісти. Тобто пілот буде відразу бачити - ось туди я можу сісти. Або навіть літак зможе здійснювати посадку самостійно", - говорить Михайло Волинець, авіаконструктор.

Під час розробки подбали, щоб мінімізували витрати пального.

"Я літав в Косів, там фестиваль був, в Коломию, туди і назад - я спалив 85 літрів бензину на 1080 км. Цесну по дорозі туди на час обігнали. Цесна спалила 220 літрів, а ми 85. Цесна - це американський - один із самих популярних самольотів", - говорить Олександр Головач, льотчик, авіаконструктор.

Такий літак можна використовувати як повітряне таксі, для виявлення лісових пожеж або військового спостереження. Конструкторам вдалося заощадити на собівартості. Вітчизняний літак - уп'ятеро дешевший від популярних іноземних аеропланів. Замінили основний матеріал.

"Ми не застосовували вуглепластик. Вуглепластик - це такий матеріал, ну ще є така назва - карбон. Матеріал дуже хороший, він легкий, жорсткий, міцний, але дуже дорогий. Щоб отримати літак дешевше - у нас в літаку немає жодного грама вуглепластика. У нас склопластик, склотканина і факсільная смола", - говорить Михайло Волинець, авіаконструктор.

Нещодавно "Патріот" повернувся з авіаційної виставки у Німеччині. Там ним зацікавилися одразу кілька країн-учасниць. Наразі триває бюрократична частина роботи - отримання ліцензії.

А ще Олександр та його команда організували при аеродромі авіамодельний гурток для дітей. Зараз там близько 10-ти вихованців, серед них і чемпіон України з авіомодельного спорту.

Подробности