WTF?
     
Вдруге відбувся турнір з пляжного волейболу «Броварський Талісман»

  Вигадати кращий літній вид спорту, аніж пляжний волейбол, неможливо. Учора, 23-го липня, у місцевому парку «Талісман» (р-н Торгмаш, поряд із спорткомплексом «Світлотехнік»), відбувся турнір із пляжного волейболу «Броварський талісман-2016». Вдруге у Броварах проходять змагання з цього виду спорту.

  Нагадаємо, що 22-го серпня минулого року відбулося відкриття нового волейбольного майданчика «Талісман». Після урочистого відкриття було проведено турнір із пляжного волейболу «Броварський Талісман-2015». Минулого року у чемпіонаті взяли участь 16 команд із Києва та Київської області.

  Як і минулого разу, організаторами чемпіонату стали депутат Броварської міської ради Євген Грєдунов і Виробничо-комерційна фірма  ТОВ «Талісман». До організації турніру долучився і Олександр Нестеренко, який також позмагався за перемогу.

  У цьогорічному турнірі взяли участь лише команди з Броварів. Учасників розділили на дві групи (група А та група В). У першій групі було сформовано чотири команди, а в іншій – три. Серед учасників можна було помітити напівпрофесійних спортсменів, для яких цей турнір був вже не першим.

  Турнір було поділено на три етапи. На першому – груповому етапі - команди змагалися у межах своїх груп. Через різну кількість команд у групах, число ігор на першому етапі різнилося. Після того, як були визначені переможці групового етапу, один з одним грали учасники-представники різних груп. Команда, яка посіла перше місце у групі А, протистояла команді, що стала другою у групі В.

  Так, до першого півфіналу вийшла команда Олександра Нестеренко і Андрія Деменка проти подружжя Олександри і Романа Корчевських. Сімейному дуету у запеклій грі вдалося вибороти перемогу. У другому півфіналі першість здобули Юрій Кальвенко та Сергій Микал – вони перемогли дует Євгенія Косарєва та Андрія Костюка.

  Третє місце між собою розіграли команда Олександра Нестеренко і Андрія Деменка з Євгенією Косарєвою та Андрієм Костюком, яким вдалося виграти першу гру. У другій партії спортсменам не пощастило, то ж Нестеренко та Деменко посіли третє місце на цьогорічному «Броварському талісмані». Друге місце дісталося Юрію Кальвенку та Сергію Микалу. Перемогу на другому «Броварському талісмані» здобуло подружжя Олександри та Романа Корчевських.

  Переможці та призери чемпіонату були нагороджені кубками, грамотами. Учасники, які посіли перше, друге, третє та четверте місця, отримали грошову винагороду. Цього разу призовий фонд турніру склав дві тисячі гривень.

  Організатори обіцяють, що турнір «Броварський талісман» проходитиме й далі, а пляжний волейбол стане звичним спортом для Броварів.