WTF?
     
Статистика за 15-22.07.2016 від Броварської поліції

За період з 15 липня по 22 липня 2016 року до Броварського відділу поліції надійшло 362 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 64 – з ознаками кримінальних правопорушень.

Так, на території міста Бровари зареєстровано:19 - тілесних ушкоджень, 24- крадіжок майна громадян, 3 - шахрайства, 4 - грабежі, 2 - розбої, 1 – опір працівнику поліції, 1- шахрайство з фінансовими ресурсами, 1 – злочин проти особистих прав і свобод людини, 9 - фактів раптових смертей.

На дорогах міста Бровари сталося 26 дорожньо-транспортних пригод, 1- особа в яких постраждала.

Броварські поліцейські радить водіям не забувати про прості правила, які допоможуть вберегти від викрадення транспортного засобу.
Обладнайте транспорт не тільки сигналізацією, а й механічним пристроєм проти викрадень. Не залишайте ключ у замку запалення, навіть якщо вам потрібно відлучитися у справах лише на одну хвилину. Користуйтеся послугами гаражів і стоянок, що знаходяться під охороною. Не залишайте ключі від автомототранспорту працівникам СТО, автомийок та малознайомим людям.
Ні в якому разі не зберігайте в транспортному засобі документи - цим ви не тільки ускладните його пошуки, але і створите сприятливі умови для керування викрадачем вашим транспортом. Запам'ятайте особливі прикмети транспорту. У разі незаконного заволодіння ці деталі допоможуть у пошуку.
У разі викрадення транспортного засобу, невідкладно телефонуйте за номером «102». Інформація швидко надійде до правоохоронців, що дасть їм змогу відразу розпочати пошуки та знайти зловмисників і викрадений транспортний засіб.

Нагадуємо номери телефонів, за якими Ви маєте можливість повідомляти інформацію про вчинення злочинів або порушення правопорядку: 102 або (04594)- 5-34-04, 4-04-80

Броварський відділ поліції