WTF?
     
Молода броварчанка потребує допомоги (оновлено 08.09.2016)

  24-річна броварчанка Лєва Алла потребує фінансової допомоги. У дівчини діагностували рак лімфатичної системи. Приблизна вартість лікування - 250 тисяч гривень. Про це стало відомо з соціальної мережі.

 Два місяці тому Алла звернулася до броварської лікарні з скаргами на головний біль та низький тиск. Дівчина обійшла різних спеціалістів, здавала багато аналізів, але ніхто не міг поставити діагноз. В обласній лікарні після багатьох аналізів Аллу направили на комп'ютерну томографію.

  Лімфопроліферативний процес, аденопатія лімфовузлів черевної і позачеревної порожнини - попередній діагноз 24-річної дівчини. Після біопсії на імунногістохімію 13. 07. 2016 року був поставлений остаточний діагноз - лімфома Ходжкіна III А ст., варіант нодулярного склерозу (онкологічне захворювання лімфатичної системи).

  18-го липня Алла була госпіталізована в гематологічне відділення обласної лікарні. Дівчині призначили лікування - 4 курси хіміотерапії.

  Уся необхідна документація для підтвердження діагнозу знаходиться у матері.

  Лєва Алла була госпіталізована в гематологічне відділення обласної лікарні. Для лікування було призначено 6 курсів хіміотерапії, опромінення та реабілітації. На сьогодні дівчина пройшла два курси хіміотерапії. Повне лікування коштує близько 250 000 гривень. Завдяки допомозі небайдужих людей поки що вдалося зібрати 123 500 грн.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4978 7246 5283, Лях Валентина Миколаївна