WTF?
     
Броварські депутати зі "Свободи" збираються до зони проведення АТО

  З минулого тижня члени ВО «Свобода» у наметі в центрі Броварів збирають гуманітарну допомогу для бійців, які зараз перебувають у зоні проведення АТО. Усе, що вдасться зібрати, активісти обіцяють передати військовикам під час поїздки на Донбас. Броварчани приносять до намету волонтерів предмети особистої гігієни, продукти харчування, цигарки, одяг тощо. А деякі перехожі жертвують свої кошти на допомогу українським військовим на сході України.

  Ми регулярно перед кожною поїздкою ставимо намет. Майже кожного дня ми тут по декілька годин. Чергуємо, міняємося, залежно від можливостей наших людей. Збиратимемо допомогу десь до самого дня від’їзду, – розповідає депутат Броварської міськради Бойко Сергій.

 До зони проведення АТО члени броварського осередку «Свободи» вирушать найближчими днями. Раніше планувалося, що виїзд відбудеться 21-22-го липня, але його дату перенесли у зв’язку з хресною ходою, організованою московським патріархатом. Зазначимо, 26-го липня хресна хода УПЦ Московського патріархату дійде до Києва.

  – Планували виїжджати 21-го липня, але виїзд перенесли через хресну ходу УПЦ Московського патріархату. Я маю інформацію, що на день, коли хресна хода буде у Києві, готуються провокації. До Києва стягуються провокатори та «тітушки». Нещодавно 20 мікроавтобусів виїхали у Київ. У кожному по 20 осіб. Найближчими днями ми зберемось, щоб знову вирішити, коли їхати, – зазначив голова місцевого осередку «Свободи», депутат Броварської міської ради Шевчук Олег.

  Зі слів народного обранця, на найближчу сесію міськради, що відбудеться 4-го серпня, вони будь-що повернуться. «Нас їде певна група людей. Із місцевих «свободівців» це – я і Бойко Сергій. Ми зробимо свою справу і повернемося на сесію», – додав пан Шевчук.

 Для українських військовиків «свободівці» поки що зібрали тільки дещицю найнеобхідніших речей. Бійцям також потрібні рації, тактичні окуляри тощо, які дорого коштують. «Повільно збирається допомога. Люди вже забули, що йде війна», – наголосив депутат.

  Цими днями керівництво супермаркету "VARUS", поблизу якого розташовувавя намет, заборонило волонтерам там знаходитися. Про це 20 липня на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив член ВО «Свобода», помічник депутата міськради Сергія Бойка Андрій Рижак. У повідомленні вказано, що намет і активісти, які збирали допомогу, нібито "заважали бізнесу". У результаті намет перенесли до магазину "Рошен".