WTF?
     
В Броварах на вулиці серед білого дня озброєні зловмисники пограбували одного з мешканців міста

14.07.2016 року на сайті dtp.kiev.ua з'явилась інформація, що в Броварах було скоєно пограбування одного із місцевих жителів трьома озброєними особами не слов'янської зовнішньості. В результаті чого було викрадено автомобіль "АУДІ" та 20 тис. грн.

Журналісти звернулися до Броварського відділу поліції, аби підтвердити цей випадок в нашому місті, але повного підтвердження від Броварських правоохоронних органів не отримали. Натомість почули правдиву версію даного випадку.

14.07.2016 року о 14:00 в Броварах по вул. Гагаріна біля супермаркету "VARUS" до мешканця м. Бровари, який в цей час знаходився там по роботі, підійшли троє чоловіків неслов'янської зовнішньості та представились знайомими його керівника по роботі. Нібито передали чоловіку від спільного друга 200 грн., попили разом каву та розійшлися.

 

 

Зробивши свої справи, чоловік сів у свій автомобіль, але в районі супермаркету "WEST LINE" (р-н "Розвилка") о 16:30 його підрізав та змусив зупинитись автомобіль марки "BMW", з якого вийшли ці троє незнайомців та, показавши, що озброєні пістолетом, почали вимагати у нього нібито вкрадені у них 200 грн. та "компенсацію" за крадіжку. Забравши у постраждалого барсетку, в якій знаходились гроші в розмірі близько 15 тис. грн., незнайомці швидко зникли у невідомому напрямку на своєму автомобілі.

Постраждалий встиг помітити, що у автомобіля, в якому перебували грабіжники, не було заднього бамперу та звернувся до працівників Броварського відділу поліції.

Наразі працівниками правоохоронних органів ведуться пошуково-розшукові роботи по встановленні особи всіх трьох грабіжників аби притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Свідків даної пригоди прохання звертатись до Броварського відділу поліції за адресою, м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого 24, тел. (04594) 5-34-04