WTF?
     
Фільм про місто Бровари братиме участь в міжнародному кінофестивалі (ВІДЕО)

Одеський міжнародний кінофестиваль представив програму цього року. З 864 фільмів із 75 країн, поданих на участь в конкурсних програмах кінофестивалю, селекційна комісія відібрала 12 фільмів з Греції, Франції, Бразилії, Португалії, Німеччини, Росії, Грузії, Польщі, Лівану, Бельгії, Румунії, Катару, Іспанії, Великобританії та Хорватії, які будуть боротися за Гран-прі ОМКФ - Золотого Дюка - та інші нагороди Міжнародного конкурсу. У Національній конкурсній програмі заявлено 5 повнометражних і 20 короткометражних фільмів, а одна українська картина візьме участь одночасно в Національному та Міжнародному конкурсах. Почесним гостем ОМКФ 2016 стане німецький режисер Крістіан Петцольд, який в цьому році представить на кінофестивалі свою ретроспективу.

Цікаво, що серед учасників, є стрічка режисера Макса Лижова "70 вулиць" - документальний фільм про ще одне зіткнення, на цей разі історичне та політичне.

Макс Лижов - режисер кінострічки "70 вулиць"
У 1956 році село Бровари отримало статус міста, в якому кожен мешканець був комсомольцем і комуністом. Сьогодні процес декомунізації в місті все ще триває.

"Декомунізації без люстрації я не сприймав самого початку, - зізнається режисер Макс Лижов. - Втім крім політико-економічних в нинішніх процесах є інші шари: історичний, соціальний, урбаністичний, математичний, культурний. Говорячи про культуру, я перш за все маю на увазі кіно , візуальне мистецтво, музику, поезію. Все це є в нашому фільмі.

Всім набридла тема на поверхні, можливо, краще підходить для того, щоб зробити ненудне документальне кіно. Це було нашою метою. Зйомки тривали сумарно 3-3,5 дня. Найбільше часу зайняв постпродакшн - цілі тижні безперервної роботи протягом двох місяців в компанії друзів з Tenpoint. Для всіх причетних це був перший повноцінний досвід в кіно ".

Скорочену версію фільму була показано в кількох містах України в складі альманаху "My Street Films". Однак завершену роботу вперше представлять в Одесі.

За матеріалами LB.UA та Odessa International Film Festival