WTF?
     
Породіллю, якій у броварському пологовому будинку встановили неправильний діагноз, можна було врятувати

  Спеціальна комісія Міністерства охорони здоров’я завершила роботу над розслідуванням смерті породіллі Оксани Філюшиної у Броварській центральній районній лікарні. Комісія зробила висновок, що жінку можна було врятувати, повідомляє видання "Маєш право знати" з посиланням на сюжет програми “Свідок” телеканалу НТН від 13 липня.

  «Якби була своєчасно діагностована екстрагенітальна патологія, то, можливо, можна було б цю жінку врятувати. Діагноз на тому етапі, коли він мав бути поставлений, встановлений не був,» – каже перший заступник керівника департаменту охорони здоров’я Київської області Олександр Глушаниця.

    Під час розслідування кореспондентів "Свідку" виявилося, що одна з медиків, яка лікувала Оксану, має "темне минуле". Кілька років тому на Миколаївщині вагітна пацієнтка Людмили Гандзюк також померла. Після того медик звільнилася з лікарні, а згодом почала працювати у Броварах. Сьогодні Людмила Гандзюк працює завідувачем патології пологового відділення броварської лікарні. Подруга Оксани Філюшиної Людмила Чайковська вказує на те, що через непрофесійні дії лікарки постраждали ще декілька жінок.

  Нагадаємо, протягом двох тижнів у пологовому відділенні броварської лікарні вагітну Оксану Філюшину лікували від панкреатиту, але, як виявилося, – помилися з діагнозом. Жінка померла від розриву апендиксу в Київській обласній лікарні, куди перевезли Оксану у вкрай тяжкому стані.

Маєш право знати