WTF?
     
Броварський боксер Віктор Постол має намір знищити Теренса Кроуфорда

Не більше 11 діб залишається до того, як на арені MGM Grand Garden Arena у Лас-Вегасі (США) в об'єднавчому поєдинку суперлегковаговиків (до 63,5 кг) зійдуться український володар пояса WBC броварчанин Віктор «The Iceman» Постол (28-0, 12 КО) і американський власник поясу WBO Теренс «Bud» Кроуфорд (28-0, 20 КО).

Незважаючи на те, що букмекери вважають останнього явним фаворитом, уродженцю Броварів такі дані нітрохи не цікаві: Віктор з головою поринув у підготовку.

«Що виділяє Кроуфорда з натовпу багатьох інших боксерів - це його майстерність і технічні навички. Боєць він дуже розумний, завжди використовує "мізки" в рингу, який змінює стійки і адаптується до різних суперникам. Все це ми бачили в його минулих боях. Але це зовсім не означає, що він - найкращий з тих, з ким я боксував », - підкидає дров у багаття промоції українець.

 

«Вважаю, Маттіссе вище рівнем, ніж Теренс, а всі знають, чим закінчився мій бій з аргентинцем: нокаутом і поясом WBC на мені, - нагадує киянин fightnews.com. - Саме там цей пояс і залишиться після зустрічі з Кроуфордом - трохи вище пояса WBO ».

«Я маю намір зруйнувати противника, знищити його ідеальний послужний список і завершити його почивання на чемпіонських лаврах», - пише, судячи з усього, під диктовку піар-менеджера Top Rank, Віктор.

Нагадаємо, що бій між цими боксерами відбудеться в Лас-Вегасі (США) 23.07.2016 року.

В РИНГЕ