WTF?
     
Хоспіс для людей похилого віку на Броварщині

  Вже другий рік у с. Перемога, на Броварщині, під одним дахом живе родина переселенців з окупованого Алчевська (Луганська область) та ще понад двадцять людей похилого віку. Хоспісом опікується сорокарічний переселенець зі сходу України Олег Горбачов.

 До 2014-го року таким хоспісом "Допомога" Олег займався в Алчевську. Хоспіс розташовувався у трьох окремих орендованих приміщеннях, які одночасно утримували до ста осіб. Підопічними Олега були люди літнього віку та інваліди, яких держава не брала на свій баланс з певних причин.

 Влітку 2014 Олег почав евакуювати стареньких. Евакуація тривала кілька етапів, однак вивезти усіх не вдалось. У хоспісі в Алчевську залишилося 15 лежачих, для яких дорога до Київщини була б надто складною.

  Тепер щомісяця Олег має платити до 12 тисяч гривень за оренду будинку. Як і в рідному Алчевську, вижити допомагає приватний бізнес, міжнародні фонди, небайдужі люди. Поки що у Київський області немає підходящої будівлі, для того, аби більше допомагати нужденним.

  Умови поки що ненайкращі - двоповерхові ліжка стоять за півметра одне від одного. В одній спальні одночасно сплять 15 чоловік. Старенькі поволі тягнуться сходами на другий поверх.

  Хоспіс для також переселенця з Алчевська Юрія Миронюка приніс не лише нове життя, а й нове кохання. Тоді, у хоспісі, він вдруге одружився на 55-річній Олені. Тут пані Олена допомагає своєму чоловікові мити посуд.

 Не марнує часу і 62-річний Ігор Володимирович. Його брата вбили, чоловік залишився геть один. У хоспісі, з настанням тепла займається благоустроєм двору.

  Щедра та безкорислива допомога - неоціненний вклад у долі тих, хто її потребує. Адже ніколи напевно не знаєш, що приготувала тобі доля та де ти завтра опинишся.

Підготовлено за матеріалом "Української правди. Життя"