WTF?
     
Обрано переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році. Бровари серед переможців.

Журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, обрало переможців у чотирьох номінаціях: об’єкти житлового будівництва; об’єкти виробничого призначення; об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури та об’єкти громадського призначення.

«Цей традиційний конкурс важливий та потрібний для всієї будівельної галузі. Його метою є показати роботу містобудівників, архітекторів та забудовників, які у сучасних непростих інвестиційних умовах продовжують створювати хороші та цікаві об’єкти, що можуть бути прикладом для інших», - зазначив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, відкриваючи 11 липня засідання журі.

За його словами, проведення конкурсу сприяє підвищенню якості проектування будівництва, поширенню досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення.

Відповідно до рішення журі, переможцями конкурсу у номінації «Об’єкти житлового будівництва» стали проекти:

Будівництво багатоквартирної житлової забудови на території 3-го мікрорайону IV житлового району в м. Бровари (житловий будинок №2 по вул. Київській, 245) – перше місце.

 

 

Чотириповерховий багатоквартирний житловий будинок з мансардним поверхом (для розміщення творчих майстерень) з цокольним поверхом (для розміщення нежитлових приміщень) по вул. Гагаріна, 118в у м. Сєвєродонецьк Луганської області – друге місце.

Житлово-адміністративний комплекс з підземним паркінгом по вул. Мельникова, 51 в Шевченківському районі м. Київ – третє місце.

 

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ