WTF?
     
У Трубежі через забруднення води каналізаційними стоками загинула риба

  Нещодавно місцеві иешканці села Світильня звернули увагу на те, що на поверхні річки Трубіж нібито плавала мертва риба, а сама вода була дуже брудною. Про це повідомляє видання "Гроза".

  Микола Опанасенко, який з товаришами перший звернув увагу на цей випадок, одразу повідомив про подію у відповідні органи та самостійно обстежив русло річки вгору за течією.

 - Вода була аж чорною, - розповідає Микола Іванович. – Зрозуміло, що десь стався викид якихось нечистот. Ми піднялися по течії Трубежу. Нам стало зрозуміло, що смертоносний для риби бруд  потрапив у  річку десь в районі Шевченкового чи Калити. Але точніше можуть сказати лише компетентні органи. Хотілося, аби ми знали цих «героїв» чи «героя». За таке ставлення до природного середовища має бути серйозне покарання. Тим паче, що  викиди нечистот у Трубіж траплялися і до цього.

  У Броварській райдержадміністрації після сигналу від людей про забруднення води та загибель риби одразу була створена відповідна комісія.

  - Інформація підтвердилась, - говорить в.о. голови райдержадміністрації та голова комісії Юрій Плакся. – Виїздом на місце комісія з’ясувала, що в районі шлюзу  №12 с. Світильня зафіксовано факт забруднення води та загибелі риби.  Вода справді була мутною, темного кольору, мала запах фекалій.

  У результаті члени комісії зробили висновок, що найімовірнішим джерелом забруднення були каналізаційні стоки.  Де саме і як це сталося – поки що невідомо.

  - Комісія одразу виробила заходи  щодо ліквідації наслідків забруднення, - інформує Юрій Сергійович. – А от щодо самого джерела забруднення, то для його встановлення ми звернулися до Броварського міськвідділу поліції. Про результати ми неодмінно повідомимо громадськість.