WTF?
     
Пожежа в броварському гаражному кооперативі та обурення депутата міськради (ВІДЕО)

10 липня о 03:53 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу приватних гаражів які знаходились на території гаражного кооперативу  «Броварського спортивно-технічного клубу» за адресою: м. Бровари, вулиця Київська. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Київській області на своєму офіційному сайті.

 

На місце виникнення пожежі терміново були направлені  два відділення чергового караул 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та одне відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари. Прибувши до місця виклику рятувальниками було встановлено, що горить покрівля та приміщення гаража на двоє воріт площею 100 м2.

 

Завдяки вмілим та оперативним діям підрозділів, пожежу вдалось ліквідувати о 05:30.  Внаслідок пожежі вогнем було знищено дахи двох гаражів на площі 96 м2 , майно яке перебувало в середині приміщення гаража, а також шляхом за копчення димом було пошкоджено стіни та залізобетонне перекриття.

Депутат Броварської міської ради Олег Берестовий обурений роботою працівників МНС і свої думки з цього приводу виклав в одній із соцмереж:

- Щойно біля мого будинку горіли гаражні бруси на території Автошколи. Пожежну викликали о 03:51. Полум'я розгорілося величезної сили, легко могло дістатися будинків, які знаходяться в притул.

Перша машина приїхала о 04:08 Але було очевидно, що однією машиною не справитись! Про це ми повідомляли диспетчеру неодноразово. Наступні дві машини приїхали ще за 5-7хв. Під шалений тиск та істерики сусідів гаражних боксів.

 

Вигоріли два бокси одного дрібного перевізника в Броварах. Можливо конкуренти, цікаво буде подивитись заключення експертів та розслідування. Відповідно до нормативів, у межах міста рятувальники мають приїхати максимум за 15хв.

Диспетчер же пояснювала таку затримку тим, що мовляв далеко їхати. Далеко їхати з Черняховського до Автошколи з мигалками та по пустій дорозі.

Може я чогось не розумію....
Вперше з таким стикаюсь, це для Броварів норма?