WTF?
     
Майже половина населених пунктів Броварського району не мають генерального плану

  Містобудівна документація Броварського району оновлена на 49%. Таку інформацію на засіданні сесії Київоблради 14-го червня оприлюднив департамент архітектури Київської обласної державної адміністрації.Про це повідомляє видання "КиевВласть".

  Броварщина займає третю позицію за забезпеченням генеральними планами - 49% нової містобудівної документації. Першими стали Києво-Святошинський (96% розроблених генпланів, 50 з 52 населених пунктів) і Васильківський (71%, 50 з 70) райони.

  Станом на 1 червня 2016 року генеральні плани розробляються у трьох населених пунктах Броварського району: Требухів, Княжичі та Красилівка. До генплану Княжичів наразі вносяться зміни. Так, 22 із 45 населених пунктів Броварщини забезпечені актуальною містобудівною документацією.

  Як зазначено у інформації департаменту архітектури КОДА щодо наявності генеральних планів, не мають нового розробленого містобудівного документу і Бровари. Генеральний план перебуває на доопрацюванні. Загалом серед 12 міст Київщини лише Фастів, Славутич, Ржищів, Буча, Ірпінь та Бориспіль живуть за оновленими генеральними планами.