WTF?
     
Під Броварами таксі підкинуло в повітря (ВІДЕО)

 

 

07.07.2016 карколомна ДТП сталася посеред білого дня на трасі між Києвом та Броварами. Про це повідомляє "Магнолія-ТВ" Рух транспорту на цій ділянці дороги, як завжди був жвавий. Автомобілі на великій швидкості рухались як в напрямку Броварів, так і в напрямку столиці. Аж раптом в районі птахофабрики розгорнувся сценарій, який не поступається голівудському. Легковик «КІА» зачепив відбійник, що розділяє дорогу, і машину підкинуло в повітря. Автомобіль зробив кілька обертів і приземлився на колеса. Нащастя суттєво крім заліза ніхто не постраждав.

Легковик «КІА» зачепив відбійник, що розділяє дорогу, і машину підкинуло в повітря. Автомобіль зробив кілька обертів і приземлився на колеса.  Водія із закривавливим обличчям відразу госпіталізували, пасажир відмовився від госпіталізації, але не відмовився від коментарів:

- Удар у відбійник був дуже сильний і нас врятувало тільки те, що ми скористалися пасками безпеки та те, що спрацювали подушки безпеки. Сьогодні святкую свій другий день народження.