WTF?
     
В Броварах триває місячник добровільної здачі зброї

Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який передбачено кримінальну відповідальність. Уникнути її можна, здавши зброю до поліції у рамках місячника, який розпочався 1 липня і триватиме до 31 числа.

Заходи проводяться з метою протидії незаконному обігу та розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, профілактики злочинів із їх використанням, а також реєстрації мисливської зброї та спеціальних засобів, що зберігаються без відповідних дозволів.

Здати зброю для знищення чи подальшої перереєстрації мешканці Броварщини можуть звернувшись до підрозділів дозвільної системи або чергової частини найближчого відділу поліції, де відповідну заяву приймуть і нададуть необхідну інформацію. В Броварах такий відділ знаходиться по вул.Лесі Українки 1.

Нагадуємо, що згідно зі ст.263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крімгладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

 

 

Громадяни, які упродовж місяця добровільно здадуть до поліції зброю, будуть звільнені від відповідальності та в подальшому матимуть можливість зареєструвати її в особисту власність і використовувати її вже на законних підставах!

 

Управління превентивної діяльності поліції Київської області