WTF?
     
У Київводоканалу немає зауважень до стану води у Десні (ВІДЕО)

  Стан та якість води у р. Десна знаходяться під постійним контролем Київводоканалу та відповідають санітарним нормам. Про це йдеться у повідомленні Київводоканалу на його офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.

  Фахівці Київводоканалу 5 липня взяли проби річкової води у Десні для хімічного та бактеріологічного аналізу. Також фахівці відібрали проби з річки Остер у містах Козелець і Остер. Виїзд було здійснено у зв’язку з повідомленнями про мор риби у річці Остер - притоці Десни.

  Відповідно до повідомлення Київводоканалу, зауважень до стану води в Десні немає. Відхилень від норми не виявлено. Погіршення якості води в зоні Броварського та Деснянського водозабору немає. Стан і якість води у Десні знаходяться під постійним контролем Київводоканалу.

 Віталій Прокопенко, завідувач Броварського відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України», купатися в Десні не рекомендує. Про це пише видання "Маєш право знати".

 – Остер – не наша річка. Ми перевіряємо тільки ті, що протікають на території Броварів та району – Трубіж і Десну. Воду в цих водоймах ми перевіряємо 1 раз на 10 днів. До речі, остання перевірка показала, що в Десні в районі с. Пухівка було перевищення лактозопозитивної палички (це фекалії), тому купатися там не рекомендуємо. Стосовно продажу на броварських ринках риби із річки Остер, то ми не контролюючий орган. На базі Броварської ветстанції є служба Держпромспоживнагляду, яка і має конролювати якість усіх продуктів у Броварах та районі, – каже Віталій.

  Нагадаємо, що нещодавно у результаті перевірки Броварського відділу лабораторних досліджень «Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» було виявлено ріст мікробів в озерах у парку «Приозерний» та у парку «Перемога». Купання в такій воді загрожує виникненню різних кишкових інфекцій.