WTF?
     
Протягом тижня у Броварах і районі вимикатимуть електроенергію

  На наступний тиждень заплановане вимкнення електропостачання на кількох вулицях Броварів і селищ Броварського району. Про це йдеться на офіційному сайті Київобленерго. Електроенергію відключатимуть від завтра, 7-го липня, до наступної п'ятниці, 15-го липня з 8:00 по 17:00 у будні дні у зв’язку із плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередач.

 

 

  У четвер, 7-го липня, та у п'ятницю світло вимикатимуть у Броварах на вул. Запорізька та вул. Дмитра Янченка (вул. Андрєєва). 7-го липня світло вимикатимуть у смт В. Димерка, с. Погреби та смт Калита. 8-го липня планове відімкнення електроенергії чекає селища Пухівка та Рожівка, с. Погреби (вул. Кутузова та вул. Рибальська), с. Княжичі (вул. Боженка, вул. Ясна, пр. Ясний).

 

 

  У понеділок, 11- го липня, у Броварах світла не буде на вул. Зазимський шлях (вул. Челюскіна), вул. Петропавлівська (вул. Петровського), вул. Фіалковського (вул. 1-го Травня) та вул. Молодіжна. У цей день також вимкнуть електроенергію у с. Семиполки на вул. Коцюбинського та вул. Леніна.

 

 

  12-го липня відімкнуть від світла вул. Зазимський шлях (вул. Челюскіна), вул. Петропавлівську (вул. Петровського), вул. Фіалковського (вул. 1-го Травня), вул. Євгена Коновальця  (вул. Совхозна) та район лікарні. У цей день не буде світла у с. Погреби та с. Світильня.