WTF?
     
Спорт-хаб «Bright» – місце для занять і відпочинку усіх любителів спорту

  Сьогодні, мабуть, кожен другий з упевненістю скаже, що веде активний та здоровий спосіб життя, ледь розуміючи, що ж власне за цим стоїть. І, дійсно, багато хто намагається слідувати цьому тренду. Простіше ж підписатися на різноманітні спільноти у соціальних мережах про спорт чи викласти фото з фітнес-центру в Інстаграм простіше, ніж щодня виходити на багатокілометрову пробіжку. Для декого активний спосіб життя – це просто «нележання» на дивані та «несидіння» перед комп’ютером. Дехто після двадцяти хвилин бігу розслабляється з фаст-фудом. Але ж активний спосіб життя – це, насамперед, здоровий спосіб життя. І спорт – це лише маленька його частика. Та і до нього треба підходити серйозно.

  На сьогодні у Броварах діє більше п’ятнадцяти тренажерних залів, фітнес-центрів, шкіл і клубів різних видів спорту. Нещодавно у нашому місті відчинив свої двері спорт-хаб «Bright» – місце, де залюбки можуть зустрічатися усі ті, більшу частину життя яких займає спорт. Люди приходять сюди не тільки, щоб потренуватися. Це місце, щоб поспілкуватися, випити чашку кави чи чаю, посидіти з книгою – і все це у компанії людей, які поділяють твої захоплення спортом.

 – Ми планували зробити це місце таким, щоб тут могла збиратися спільнота людей, які хочуть жити спортом. Щоб тут могли зустрічатися друзі. Щоб кожен міг дізнатися для себе щось нове про спорт. Ми хочемо приблизити людей до спорту, – розповідає тренер і засновник спорт-хабу Павло Хлистов.

 Власне, з бажання об’єднати під одним дахом усіх любителів спорту і виріс спорт-хаб «Bright». Після того, як Павло сам спробував заняття на петлях TRX, він замислився про створення такого спорт-центру і у Броварах, щоб і його мешканці могли познайомитися з перевагами таких занять.

  – Мені сподобався підхід петель TRX. Сподобалося те, що ти розвиваєшся цілком, що робиш ті рухи, які тобі допомагають в звичайному житті, – додає Павло.

 TRX – тренажер, конструкція з петель, що дозволяють виконувати більш ніж сотню функціональних вправ на розвиток сили, витривалості, гнучкості, рівноваги тощо. Тренажер TRX складається з нейлонових ременів (петель), що створюють опір за допомогою ваги тіла та сили гравітації. TRX корисний як тренажер, який дозволяє тренувати майже все тіло, майже всі групи м'язів.

 У спорт-хабі «Bright» можна займатися на TRX як в групах, так і індивідуально з тренером. Заняття підходять людям будь-якого віку та фізичної підготовки. «Можна підібрати вправи для певної людини і у групі –  щось полегшити, якусь вправу прибрати. Бувають люди, які приходять вперше, а бувають і ті, хто раніше вже мали справу з TRX. Можна змінювати навантаження залежно від протипоказань людини. Якщо є проблеми з колінами, ми не робимо присідання», – розповідає Павло про індивідуальних підхід до кожної людини під час занять у групах на петлях TRX.

  Журналісти «AtBrovary» на собі спробували переваги петель TRX. Тренування, відверто кажучи, не з легких. Заняття починається зі звичайної розминки на терасі – даху. А вже, коли м’язи були готові до серйозних навантажень, можна переходити і до самих петель TRX. Ми разом із групою спробували на собі три основні комплекси на руки, ноги, прес. Складність не лише у тому, що треба виконувати певні рухи, а у тому, що майже постійно треба утримувати баланс і рівновагу. Після майже півторагодинного тренування сил залишилося небагато. Але настрій – прекрасний. Хіба що кріпатура на наступний день його дещо зіпсувала.

  У чотирьох зонах хабу одночасно проходять різні тренування. Знайти і для себе тепле місце у хабі можуть і ті, хто хоче займатися іншим видом спорту. Крім TRX, у хабі є заняття TriYoga – поєднання всіх гілок йоги в одну універсальну систему – і майстер-класи Port de bras (пор де бра) – напрямок фітнесу, який, крім власне фітнесу, містить елементи хореографії.

  Також у спорт-хабі «Bright» проходять заняття дитячого танцювального колективу «Мальва», карате-клубу «Будокан» і заняття боксом під керівництвом Заслуженого тренера України з боксу, майстра спорту СРСР Валерія Павловича Хлистова.

 Заняття з класичних, народних та сучасних танців у студії «Мальва», що знаходиться у спорт-хабі «Bright», проходять щодня  для дітей віком від 3 до 16 років. На заняття у карате-клубі приймають малечу з п’ятирічного віку. Для боксу дитині має виповнитися десять років. Ціни на заняття встановлені колективами: танці – 400 грн. за місяць, карате та бокс – 490 грн. за місяць. Перші заняття безкоштовні.

 – Чудово, якщо мати, яка привела дитину на карате, бокс чи танці, не чекатиме, вивчаючи в’язання, а зможе піти займатися йогою чи на TRX, – ділиться своїми мріями Павло.

  Тренування на петлях TRX проходять щодня о дванадцятій ранку та сьомій вечора. Заняття з йоги проходять ввечері. Розклад буде змінюватися залежно від побажань відвідувачів. Абонемент на місяць на заняття на петлях TRX та з йоги коштує 790 грн. на місяць (8 відвідувань). До речі, якщо ви придбаєте абонемент, наприклад, на йогу, ви також матимете змогу займатись і на петлях TRX.

 Щосуботи у спорт-хабі «Bright» проходитимуть спеціальні бесіди, які проводитимуть лікарі, дієтологи, спортсмени тощо. Так, після тренування ми також залишилися і на бесіду про здоровий спосіб життя та його складові. Павло зазначив, що планує запрошувати на бесіди представників різних видів спорту. Також обов’язково на якусь із бесід завітає лікар-реабілітолог, який розповість відвідувачам про основи анатомії та про те, що важливо знати із цієї галузі спортсменам. Ну, і звичайно, дієтолог, який краще за будь-якого тренера може розповісти про різні дієти.

 Спорт-хаб лише нещодавно відкрився, тому ще обов’язково буде змінюватися, рости. «Будуть нові секції, види спорту. Я хочу додати функціональний тренінг новий напрямок, коли людина працює з невеликим тягарем. Можливо будуть додані канати. Це більш природня робота рук. Я не хочу, щоб тут було все те, до чого люди вже звикли: штанги, гантелі, бігові доріжки», додає Павло.

  Який вид спорту обрати та де ним займатися людина обирає сама для себе. Особливого значення це рішення не має. Головне – отримувати задоволення від занять спортом.

  Спорт-хаб «Bright» знаходиться на вул. Шевченка 10-В, у ТЦ «Еден», на третьому поверсі. Детальніше за тел. 068 911 2211.