WTF?
     
Розширена оперативна нарада в Броварській міській раді (04.07.2016)

04.07.2016 року було проведено розширену оперативну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Про це у соцмережі повідомив Броварський міський голова Сапожко І.В.

У ході обговорення особливу увагу начальника відділу культури, Багмут Наталії Андріївни, було звернено на необхідність кращої та цікавішої організації дозвілля у парках та скверах для дітей та підлітків у період канікул.

Також мова йшла про необхідність проведення перевірки роботи системи «ProZorro» та скорішого приєднання до неї тих служб та комунальних підприємств, які ще не почали роботу з нею. Міський голова зазначає, що на обласній колегії серед лідерів проведення закупівель через електронну систему «ProZorro» Київщини, було названо місто Бровари: 46 процедур державних закупівель в області, 22 проведено броварськими підприємствами та організаціями. 

Наприкінці наради організаційному відділу було надано завдання провести нараду з КП «Бровари-Благоустрій» для завершення облаштування території в парку «Приозерний» та встановлення рятувальної станції, аби забезпечити броварчан безпечним місцем для купання та сімейного відпочинку. Та поки купання в озері парку «Приозерний» забороняється!