WTF?
     
Сумнівна перемога лідера чемпіонату Броварського р-ну з футболу серед команд 2-ї ліги ФК "Асканія Флора"

  Минулої суботи, 2-го липня, на стадіоні БВУФК у рамках VIII туру чемпіонату Броварського району з футболу серед команд другої ліги відбувся матч між командами-лідерами турнірнірної таблиці. Так, на спортивному майданчику зустрілися ФК "Юніон" (Бровари) та "Асканія-Флора" (смт. Калинівка). За результатами семи турів, незмінним лідером у другій лізі був ФК "Асканія-Флора" (вісімнадцять очок), друге місце - за ФК "Юніон" (тринадцять очок).

Перевагою у першому таймі володіліи гравці "Асканії-Флори", проте відкрив рахунок "юніонівець" Улько Владислав ударом із-за меж штрафного майданчика. Потім броварчани втратили кілька нагод забити ще один гол. Другий тайм калинівчани розпочали з масованих атак. За тим ще один м'яч влучив у ворота "Асканії-Флори", який головний арбітр не зарахував, оскільки забивали нібито з положення поза грою. Потім рахунок зрівнявся  ще один м'яч у воротах "Юніону". Невдовзі після помилки захисту "Юніону" гравець "Асканії-Флори" Кушка Сергій забив другий м'яч - воротар броварчан не втримав м'яча в руках, тому той і закотився у ворота. Зазначимо, що другий гол "Асканії-Флори" забив Кушка Сергій, який не мав права грати, оскільки минулого разу отривав червону картку. Сам Сергій повідомив, що грати йому особисто дозволив голова федерації футболу Броварського району.

  Президент ФК «Юніон» Руслан Семенець прокоментував результат гри такими словами:

   Нам мали зарахувати другий гол, оскільки Паневін вбігав, а перед ним стояло три гравці "Асканії-Флори". Незрозуміло, чому після перерви у них бокові помінялися брівками. Так, боковий до якого були питання в першому таймі, у другому знову обслуговував нас в атаці. Він, до речі, посприяв скасуванню забитого м'яча. Я оскаржуватиму результат матчу, бо за команду "Асканія-Флора" грав Кушка Сергій, який мав дискваліфікацію. І арбітри матчу про це знали. Ми плануємо оскаржити результат цього матчу у федерації  футболу Броварського району.

Результати матчів V​ІІІ туру у першій лізі

"Сокіл" – "Гоголів" 1:2

"Плоске" – "Трубіж" 1:1

"Десна-2" – "Легенда" 3:2

"Богданівка" – "Рудня" 1:4

"СМ-25" – "Княжичі" 1:2

Результати матчів V​ІІІ туру у другій лізі

"Княжичі-2" – "Юнісеф" 0:2

"Юніон" – "Асканія-Флора" 1:2

"Зазим`є 2" – "Тарасівка" 2:3

"Єдність" – "Мокрець" 9:2