WTF?
     
Мешканців одного з Броварських гуртожитків можуть примусово виселити (ВІДЕО)

 

 

Історія з  судовими тягагнинами почалася шістнадцять років тому. Тоді підприємство «Броварський завод «Пластмас» у судовому порядку змінив форму власності на відкрите акціонерне товариство, після чого включив гуртожиток до свого майнового комплексу, повідомляє "ПравдаТут". Однак сьогодні акціонери виставили на продаж завод разом із гуртожитком, де проживають люди, вказавши у документах, що там ніхто не мешкає.

Міська влада каже: про інцидент вони знають давно. Зараз відкрито кримінальне провадження за фактом порушення прав мешканців гуртожитку, проте часу, аби зупинити процес аукціону, обмаль.
30.06.2016 року мешканці гуртожитку по вул. Незалежності 3-Б зустрічалися з міським головою Ігорем Сапожко та його заступником Григорієм Голубовським за допомогою. Керівництво міста уважно вислухало мешканців гуртожитку та пообіцяло прийняти участь у призупиненні аукціону. Також мер запропонував перевести гуртожиток на баланс міста.
Наступна зустріч мешканців гуртожитку з міським головою запланована на ранок 02.07.2016 року.

Наразі у гуртожитку понад 150 кімнат. Мешканці переживають, що якщо мораторій на проведення аукціону не накладуть, то  колектори їх просто викинуть на вулицю. Самі вони неодноразово зверталися до суду.

Фонд державного майна України, до якого також зверталися мешканці броварського гуртожитка, відхрестився, мовляв, жодного стосунку до нього вони не мають. Правозахисники кажуть: відстояти свої права жителі можуть, але питання чи встигнуть це зробити, адже 4-липня не за горами.