WTF?
     
Броварська РДА за 5 днів має прибрати незаконні сміттєзвалища

  Глава КОДА доручив відповідальним особам та керівництву Броварів за 5 днів очистити мiсто та його околиці від сміття. Про це йдеться на офіційному веб-сайті КОДА.

  Під час виїзної наради у будівлі Броварської райдержадміністрації, керівник апарату Київської облдержадміністрації Михайло Царенко продемонстрував учасникам світлини, на яких зображені нелегальні сміттєзвалища у Броварах.

 «Київщина має бути зеленою та чистою, а не суцільним звалищем сміття з повною антисанітарією. Сьогодні це поодинокі осередки, які завтра можуть перетворитися на Грибовицьке сміттєзвалище. Ми не можемо цього допустити. Тож, якщо особи, які відповідають за благоустрій не очистять місто до кінця тижня – я особисто підніматиму питання щодо їхньої кандидатури на цій посаді», – повідомив Михайло Царенко.

  Нагадаємо, нещодавно представники влади та мешканці будинків по вулиці Білодібровна (Геологорозвідка), територію якого обслуговує ЖЕК №4, обговорили проблему вивезення твердих побутових відходів. Про це повідомляє видання "Трибуна Бровари".

  Між будинком по вулиці Білодібровна і будинками приватного сектора на майданчику розміщені контейнери зі сміттям. Поруч з ними — купа сміття твердого походження — уламки меблів, будматеріалів. Спочатку біля будинків по вулиці Білодібровній, поблизу озера, стояло вісім контейнерів, зараз лише шість, двоє з яких уже зламані.

  Раніше вулицю Білодібровну обслуговував ЖЕК №2, сьогодні - ЖЕК №4. Раніше, як кажуть мешканці будинку, кожну неділю від ЖЕКу приїжджав трактор і вивозив сміття, яке лежало біля контейнерів, а вантажні машини приїжджали і забирали сміття із контейнерів. Жителі прилеглих будинків кажуть, що ЖЕК №4 давно не виконує свої зобов’язання, а люди роблять те, що мають робити комунальні працівники. Сміття не вивозиться, вікна у під’їздах не миються, а на прибудинкових майданчиках немає освітлення.

  Як розповіла двірник ЖЕКу №4, місцеві автомобілісти заробляють на смітті кошти. Щоправда, далеко не благородним способом. Їздять вулицями від будинку до будинку по приватному сектору забирають пакети та мішки зі сміттям за гроші, одначе, не везуть десь на призначені для сміття звалища, а до найближчих контейнерів біля прибудинкових територіях.

  За словами депутата Скотнікова, новопризначеному начальнику ЖЕКу Костянтину Міхієнкову упродовж останнього місяця неодноразово говорилося про те, що тверді відходи, які накопичуються поблизу сміттєвих баків, не вивозяться і не утилізуються, але жодної реакції не було. «У нас була зустріч із начальником ЖЕКу Міхієнковим, який приїздив разом зі своїм майстром, але після того пройшло майже десять днів, а реакції жодної», — каже депутат.

  Про те, що ЖЕК №4 найпроблемніший у місті, розповідає тимчасово в. о. начальника спецвідділу з питань благоустрою та зовнішнього дизайну Олег Єжаков. «Можливо, це від того, що завелика для нього територія, до того ж в ЖЕКу новий директор», — говорить Єжаков.

  Заступник міського голови Григорій Голубовський по напрямку ЖКГ так прокоментував ситуацію:

— На жаль, ситуація з вивезенням твердих побутових відходів бажає кращого по всьому місту, не лише по ЖЕКу №4. Найбільш проблемні дні ті, що після вихідних, коли люди вдома і виносять більше сміття. І навіть, якщо перевізник забирає сміття у вихідні дні, то сміттєві звалища у ці дні не працюють. Щодо надання послуг ЖЕКом №4. На жаль, така проблема є. в першу чергу, це пов’язано з фінансовим станом, оскільки є заборгованість у даного підприємства перед перевізником. Хоча порозуміння із перевізником є, і він, враховує наявні проблеми із фінансуванням, які виникли при попередньому керівництві. Є деякі організаційні моменти, які не спрацьовують повною мірою. Процес ми вже взяли на контроль, зокрема, завдяки і зверненням депутатського корпусу. Сміття, яке є на цьому майданчику, навіть не тих людей, які проживають у багатоквартирних будинках. Це сміття приватного сектору — негабаритне, будівельне, яке витягують з подвір’їв — люди, які не хочуть самостійно його утилізувати.

Фото - «Трибуна Бровари»