WTF?
     
Вечір пам'яті Андрія Кузьменка в Броварах

 17 серпня 2015 року відомому українському співаку, шоумену, продюсеру та просто прекрасній людині Андрію Кузьменко (Кузьма Скрябін) виповнилось би 47 років. Нажаль життя забирає кращих. Цієї зими Андрій Кузьменко загинув в страшній автокатастрофі. 

Цієї суботи, 22 серпня, броварська молодіжна організація ОНУМ організовує музичний вечір, присвячений пам’яті музиканта Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), – повідомляється у соцмережах.  Початок – о 20:00. Місце проведення – острів у парку “Перемога”. Захід приурочений до Дня народження Андрія Вікторовича Кузьменка.

З 17 серпня на радіо Кузьменка Андрія (Своє радіо Кузьменка Андрія) проходить подія світового масштабу. Ведучі радіо, друзі та родичи відомого співака йдуть на світовий рекорд по тривалості ефіру в режимі нон-стоп.

За встановленням рекорду спостерігають експерти Національного Реєстру Рекордів України, які після його завершення у прямому ефірі оголосять офіційний результат.

Рекорд буде присвячено дню народження співака і засновника радіо S.R.A.K.A —Андрію Кузьменку.

(Журналісти "At Brovary" та ведучі студії радіо "S.R.A.K.A" б'ють світовий рекорд)

Журналісти інтернет видання "At Brovary" теж долучилися до цієї події та стали одними з гостей студії радіо "S.R.A.K.A", З ведучими онлайн марафону ми згадували життя Кузьми Скрябіна, слухали його пісні та навіть одну із них заспівали. 

Тож хочемо подякувати організаторам та ведучим цього марафону за запрошення і, в свою чергу, запрошуємо всіх в суботу в парк "Перемога" в Броварах, де буде проходити вечір пам'яті відомого співака Андрія Вікторовича Кузьменка, який організовує броварська молодіжна організація ОНУМ.