WTF?
     
Рятувальники Броварів провели комплексно-об’єктове тренування на ПАТ «Броварський меблевий комбінат»

23 червня Броварським районним управлінням було проведено комплексно-об’єктове тренування на ПАТ «Броварський меблевий комбінат», за адресою м. Бровари, вул. О. Онікіенка. Навчальна мета: відпрацювання практичних навичок та визначення готовності персоналу об’єкта до дій передбачених відповідними планами та інструкціями в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

  

Навчальними цілями тренування було:визначення загального стану об’єкта щодо техногенної та пожежної безпеки, оцінка засвоєння навчальних програм з питань цивільного захисту, вдосконалення методів узагальнення і аналізу даних про обстановку, розробки обґрунтованих пропозицій для прийняття рішень штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій, відпрацювання учасниками навчань алгоритму практичних дій з організації та здійснення заходів, передбачених планами реагування на надзвичайні ситуації, (локалізації і ліквідації наслідків аварій), цивільного захисту на особливий період, визначення ступеню готовності спеціалізованих об’єктових формувань  цивільного захисту, удосконалення їх організаційно-штатної структури та взаємодії із силами цивільного захисту місцевої ланки, визначення ступеню готовності об’єкта до першочергових заходів реагування на НС.

 

 

Під час комплексно-об’єктове тренування було практично відпрацьовано умовне гасіння пожежі та проведено лекцію на теми «Виявлення вибухового пристрою, або іншого підозрілого предмету», «Виявлення боєприпаси, чи предмету схожого на боєприпаси під час проведення зовнішніх робіт», «У приміщенні розбито ртутний термометр».

ГУ ДСНС України у Київській області