Відбулися матчі сьомого туру Чемпіонату Броварського району з футболу

Триває Чемпіонат Броварського району з футболу сезону 2016 року. Напередодні Дня молоді, 25-го червня, на стадіонах Броварщини відбулися матчі сьомого туру чемпіонату серед команд-учасників першої та другої ліг. Нагадаємо, перші зустрічі у рамках чемпіонату району з футболу пройшли 14-го травня. За результатами шести турів, лідером турнірної таблиці у першій лізі став ФК "Рудня". У другій лізі - незмінний лідер - ФК "Асканія Флора" (п'ятнадцять очок).

Беззаперечним лідером за кількістю забитих голів цього разу став лідер турнірної таблиці ФК "Асканія Флора". За один матч його гравцям вдалося забити у ворота суперників – літківській «Єдності» - сім м’ячів. Лише на один гол мешне у першій лізі забила "Легенда" - сім голів у ворота "Соколу".

Підтвердили свої попередні позиції броварчани з ФК "Юніон". Цього разу вони зустрічалися з княжичанами, які минулого разу програли "Єдності" з рахунком 1:7. Команда броварчан, серед яких цього разу грали як ветерани, так і зовсім молоді футболісти, ще з перших хвилин матчу заявила про себе як про лідера. Перший гол у цій грі хлопці забили ще на перших десяти хвилинах. Одразу після цього вдалий гольовий момент створили княжичани, проте м'яч пролетів зовсім біля воріт. Невдовзі вони все-таки забили перший та єдиний гол "Юніону". Дебютний гол за дорослу команду забив і 15-річний Момот Кірілл. Зрештою, перший тайм закінчився з рахунком 4:1 на користь броварчан. Княжичани так і не зібралися, тому не змогли забити своїм суперникам та ще й пропустили від них ще один м'яч. Вирішальний гол забив «юніонівець» Загура на 50-ій хвилині гри. Матч закінчився з рахунком 5:1 на користь броварчан. Це дало їм змогу вийти на друге місце турнірної таблиці у другій лізі.

Не змогли реабілітуватися за минулу гру і гравці «Гоголіву» - чергова поразка. Цього разу їм вдалося влучити у ворота ФК "Плоске" лише один раз. Вкотре програли спортсмени з ФК "Мокрець". Зазначимо, протягом шести проведених ігор "Мокрецю" жодного разу не вдалося перемогти, тому хлопці й посідають останнє місце турнірної таблиці.