WTF?
     
Більше тисячі АТОвців отримають землю на Броварщині

Головним управлінням Держгеокадастру Київщини уже видано понад 9 тисяч 907 дозволів щодо розроблення проектів документації із землеустрою на загальну площу 1 тис. 431 га. Найбільше дозволів видано по Вишгородському, Броварському та Білоцерківському районах – 1 тис. 488, 1 тис. 314 та 1 тис. 299 документів відповідно.

Переважна більшість відповідних розпоряджень видана АТОвцям для ведення особистого садівництва – 9 тис. 660 дозволів на землі площею 1 060 га. Для особистого селянського господарства видано 247 дозволів на ділянки загальною площею 371 га.

Окрім того, Головним управлінням надано уже 2 тис. 719 наказів про затвердження проектів землеустрою, загальною площею 421,9 га. Переважну більшість зазначених земельних ділянок – 2 тис. 648 наказів – відведено для ведення індивідуального садівництва.

Усього із заявами на отримання земельної ділянки до територіальних органів Держгеокадастру звернулося 12 тис. 732 військовослужбовці, або їх рідні.

Також повідомляємо, що станом на сьогодні у резерві Головного управління перебуває 390 га земель, передбачених для передачі учасникам АТО.Найбільше масивів зарезервовано у Сквирському, Богуславському, Іванківському та Володарському районах області – 68 га, 64 га, 58 га та 42 га відповідно. Усі масиви призначені для ведення індивідуального садівництва.

Нагадаємо, землями київського регіону забезпечуються не лише мобілізовані мешканці області, а й мобілізовані кияни, військовослужбовці Нацгвардії, Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, незалежно від їхньої прописки чи місця проживання.

Довідково:
Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

КОДА