WTF?
     
Мокрі, але веселі. День Молоді в Броварах (ВІДЕО)

Закінчився День молоді у Броварах. У центральному парку міста «Перемога» проходили різні заходи та акції.

Однією з найголовніших «фішок» свята стала, так звана, «водна битва», яка пройшла у парку біля центрального фонтану, повідомляє Трибуна-Бровари.

Передбачалося, що у водному «шоу» візьмуть участь команди пожежників, які будуть подавати воду зі шлангів (місцеві активісти та депутати навіть писали про те, що пожежники були раді і готові були відгукнутися на пропозицію), однак, місцева влада, аргументуючи, що у таку спеку такий захід може мати такі наслідки, як захворювання дітей на застуду, не дозволили проводити цей захід. Спочатку. Після наполягань з боку місцевих активістів та депутатів влада пішла на поступки і невеликі шланги з водою були під’єднанні.

 

Та як кажуть, дозволено те, чого не можна, якщо дуже хочеться.

У спеку (температура сягала понад 35 градусів) о 15.00 біля фонтану зібралося кілька сотень людей!

З пластиковими пляшками та відрами малеча і дорослі ділилися на два табори і по команді ведучих проводили так звані водні раунди. Ділилися за категоріями: діти і батьки, дорослі і малі, хлопці проти дівчат. Емоції зашкалювали! Майже в сорокаградусну спеку «водні битви» були просто як віддушина!

 

Були учні шкіл, депутати, активісти.

Відзначимо, що місцеве підприємство «Бровари-Вторма», яке спеціалізується на переробці сміття, поставило спеціальні баки для збору пластикових пляшок, тож учасники «боїв без правил» прибрали після себе усю пластикову тару.

Тож свято вдалося, всі залишилися хоч і мокрими, але дуже задоволені.