WTF?
     
З нового навчального року у Броварах запрацює дитяча технічна студія "Винахідник"

 З осені діти Броварів матимуть чудову можливість стати винахідниками. Першого вересня цього року у Броварах відкриється технічна студія для дітей «Винахідник».

 Технічна студія «Винахідник» - всеукраїнська мережа дитячих центрів, де діти 3-16 років навчаються за допомогою навчальних конструкторів LEGO Education. Основний навчальний принцип - «навчання через дію», який відбувається тоді, як дитина створює реальні речі в матеріальному світі та одночасно набуває знань. Заняття базуються на практичному підході до навчання. Вони заохочують дітлахів до навчання, створюють атмосферу пізнання, дослідження та пригод.

  У студії матимуть змогу навчатися діти віком від 3 до 16 років. Групи дітей формуватимуться за попереднім записом. У групу дошкільнят набиратимуть шістьох дітей, а у групу школярів - десятьох. Кількість занять залежить від групи: від 4 до 8 занять на місяць протягом навчального року. Тривалість одного заняття залежно від віку та курсу коливатиметься від 45 хвилин до 2,5 годин.

  З дітьми у студії працюватимуть викладачі, які пройшли навчання по системі LEGO Education. Досвідчені та прогресивні методисти компанії Пролего щороку представляють дітям нові курси. Викладацький колектив мережі студій складається понад зі 100 талановитих педагогів.